ТОВ » ГЛОБАЛ ЕЙР КОМПАНІ » засноване у 2008 році і вже з 2009 року є суб’єктом авіаційної діяльності — Експлуатантом.

       Господарську діяльність авіакомпанія розпочала у 2009 році із виконання двома літаками типу Ан-2, сільськогосподарських видів авіаційно — хімічних робіт, а саме: обприскування сільськогосподарських культур з повітря, розкладка вакцини проти сказу диких тварин. 

     Згодом з 2011 року, окрім авіахімробіт, авіапідприємство здійснює комерційну діяльність із надання послуг з організації та виконання чартерних рейсів на трьох гелікоптерах бізнес-класу типу Bell-429. З 2015 року ТОВ «ГЛОБАЛ ЕЙР КОМПАНІ» успішно освоїло виконання авіаційних робіт з патрулювання аміакопроводу на літаку Duchess model 76.

       Доцільно зазначити, що крім виконання комерційних видів авіаційних робіт та перевезень, авіакомпанією ефективно та безпечно виконуються також приватні польоти. 

      В своїй діяльності ТОВ «ГЛОБАЛ ЕЙР КОМПАНІ» неухильно приділяє першочергову увагу питанню задоволення попиту авіаційного ринку шляхом виконання високоякісних авіаційних робіт при оптимальній вартості. Особливою відміннністю від інших авіакомпаній є той фактор, що нашим підприємством забезпечується високий сервіс і якість обслуговування при достатньо помірних цінах. За період роботи нам вдалося сформувати постійне коло споживачів – замовників, на задоволення запитів та пропозицій яких, ми реагуємо оперативно, гнучко та коструктивно.

    Організаційна структура ТОВ «ГЛОБАЛ ЕЙР КОМПАНІ» містить необхідні підрозділи та служби для забезпечення високого рівня сервісу пасажирів на борту повітряних суден та безпеки польотів, оскільки саме безпека польотів є пріоритетним завданням нашої авіакомпанії.

      Штат авіакомпанії укомплектовано висококваліфікованими спеціалістами з високопрофільною вищою освітою та досвідом роботи в галузі авіації не менш ніж десять років. Відповідну підготовку та навчання персонал авіапідприємства отримує навчаючись в провідних світових авіаційних учбових центрах.     До складу екіпажів входять спеціалісти, які мають значний обсяг загального нальоту, а також практичний досвід виконання польотів у важкодоступних і гірських районах. 

   Наш персонал невтомно дбає про піднесення іміджу авіапідприємства на авіаційному ринку України та цілеспрямовано працює над перспективами визнання ТОВ «ГЛОБАЛ ЕЙР КОМПАНІ» за межами України, зокрема утвердження її на світовому ринку в статусі міжнародної авіакомпанії.